آشنایی با گیتی معینی + تصاویر

[ad_1]

آشنایی با گیتی معینی

بیوگرافی گیتی معینی

گیتی معینی (زاده ۲۹ دی ۱۳۲۳ در کرمانشاه) بازیگر تلویزیون و سینما ایران است. وی فعالیت سینمایی خود را در مقام بازیگری از سال ۱۳۷۳ با فیلم حسرت آغاز کرد.

وی تاکنون در سریال‌های متعددی که عموماً قالب طنز دارند به ایفای نقش پرداخته است.

گیتی معینی درباره اينکه در سريال‌هاي تلويزيوني کمتر حضور دارد، میی گوید: کارها کم شده است و از طرفي انتخاب بازيگر در کارهاي امروزه به يک مافيا تبديل شده است. باندبازي رواج يافته است و تنها جنبه‌هاي مادي براي بازيگري در نظر گرفته مي‌شود و نه اينکه شخصي بتواند به خوبي بازي کند.

گیتی معینی با اشاره به اينکه تهيه کنندگان تلويزيوني به نظر مردم توجهي ندارند، بيان کرد: برنامه سازان دليلي نمي‌بينند که به مردم و نظرشان توجه کنند و شما چهره‌هاي جديدي در تلويزيون مي‌بينيد که البته خوب است باشند اما اينها در نقش‌هاي اول و دوم ظاهر مي‌شوند و حضورشان از هيچ استانداردي تبعيت نمي‌کند.

گیتی معینی با تاکيد بر اينکه مسئولان بايد به حضور افراد به عنوان بازيگر نظارت داشته باشند، گلايه کرد: بازيگران قديمي بيکار و مريض در خانه‌هاي خود افتاده‌اند. اگر بعد مادي را هم در نظر نگيريم اکثر اينها از اين بيکاري دچار افسردگي مي‌شوند و همانطور که ديده‌ايم بسياري با همين افسردگي از دنيا خواهند رفت که اين بي انصافي است.

گیتی معینی با اشاره به بعضي از بازيگران که همزمان در چندين سريال بازي دارند، خاطرنشان کرد: يک خانم يا آقا ممکن است به طور همزمان چندين نقش در چندين سريال بازي کند.

من بارها چندين کار با هم پيشنهاد داشته‌ام ولي با خود گفته‌ام شخص ديگري هم بتواند بازي کند. اين به وجدان آدم ها بازمي‌گردد و اصلا يک نفر چگونه چند کار را مي‌خواهد با هم انجام دهد.

گیتی معینی گفت: کارهاي شهرستان زياد به من پيشنهاد مي‌شود اما ترجيح مي‌دهم که در تهران باشم و بتوانم به زندگي خود هم رسيدگي کنم. مخصوصا که در راديو هم برنامه‌هايي دارم و نمي توانم به خاطر آنها کارهاي شهرستان را قبول کنم.

گیتی معینی در ادامه سخنانش با اشاره به بسياري از تهيه‌کنندگاني که دستمزدها را نمي‌دهند يا با تاخير پرداخت مي‌کنند، گفت: اين تهيه کنندگان چطور مي‌توانند پول آدم را ندهند؟ زماني بوده است که من حتي پولي نداشته‌ام که به دکتر و آزمايشگاه بروم و يا داروهايم را تهيه کنم درحاليکه چندين کار هم داشته‌ام.

گیتی معینی در پايان بيان کرد: ما هم اکنون دنبال چهره شدن نيستيم بلکه به دنبال اين هستيم که زندگي ما بچرخد و زمانيکه پتانسيل و انرژي خود را براي کار مي‌گذاريم نمي‌توانيم ببينيم که اين انرژي به هدر مي‌رود. کاش تهيه کنندگان از همان ابتدا بگويند پول نداريم و انرژي ما را هدر ندهند.

,زندگینامه گیتی معینی

کارنامه ی هنری گیتی معینی

فیلم های سینمایی گیتی معینی

 فیلم های تلویزیونی گیتی معینی

تصاویر گیتی معینی

عکس های گیتی معینی

تصاویر جدید گیتی معینی

 

[ad_2]